Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Aroma Tower AT 60

Urządzenie Aroma Tower AT60  to eleganckie , niewielkich rozmiarów urządzenie służące do aromatyzowania niewielkich pomieszczeń do około 60 m2 . Można je wykorzystywać w wersji do postawienia, jak również zawieszać na ścianie.

Proces aromatyzowania odbywa się w przypadku tego urządzenia na zasadzie zimnej dyfuzji. Istnieje ponad 20 gotowych kompozycji zapachowych przeznaczonych do tego urządzenia. Zapachy dostarczone są w postaci gotowych mieszanek olejków w  specjalnych pojemnikach. Montaż pojemników został opisany w instrukcji korzystania z urządzenia.

Urządzenie Aroma Tower AT60 znajduje zastosowanie zarówno w przestrzeniach handlowo-usługowych, jak również w prywatnych domach i mieszkaniach. Wszędzie tworzy niezapomniany klimat pomieszczeń i przyczynia się do dobrego samopoczucia przebywających w nich osób.

DANE TECHNICZNE
wys. 270 mm x szer. 100 mm x gł. 100mm

ZASILANIE
230 V, sec. 12V, 5 W

MATERIAŁ
obudowa wykonana z aluminium anodowego i szczotkowanego, podstawa oraz nakładka z olejkowego drewna

WYPOSAŻENIE
wentylator

AKCESORIA
kompozycje zapachowe dostępne w pojemnikach 250 ml, uchwyt do zawieszenia na ścianie

ZASTOSOWANIE
pomieszczenia do 60 m2
AKCESORIA

WKŁAD Z OLEJKIEM ZAPACHOWYM

Olejki zapachowe dostarczane w postaci gotowych wkłądów to kompozycje zapachowe pozyskiwane w laboratoriach z olejó naturalnych oraz bliskich naturalnym. Ich stężenia pozwala na wydobycie zapachu już z pojedynczej kropli.

DANE TECHNICZNE
butelka o pojemności 250ml

MATERIAŁ
aluminium

OLEJKI POSIADAJĄ CERTYFIKAT IFRA, KTÓRY POTWIERDZA ICH PRZYJAZNE ODDZIAŁYWANIE NA CZŁOWIEKA ORAZ ZWIERZĘTA. NALEŻY UNIKAĆ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU OLEJKU ZE SKÓRĄ ORAZ OCZAMI.