Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Aroma Tower Classic AC 100

Aroma Tower AC100  to niewielkich rozmiarów urządzenie o prostej klasycznej formie ściętego walca. Przeznaczone jest do aromatyzowania pomieszczeń do 100 m2.

Wbudowany w urządzenie programator pozwala na precyzyjne sterowanie procesem dyfuzji. Istnieje możliwość programowania czasu działania urządzenia, w każdym dniu tygodnia indywidualnie, intensywności uwalniania zapachu oraz mocy pracy wentylatora.

Aromatyzowanie odbywa się na zasadzie ciepłej dyfuzji. Olejki eteryczne umieszczone w specjalnym dozowniku wkraplane są za pomocą pompki do podgrzewanej czarki, a stamtąd uwalniane w postaci aromatów. Wypuszczane do pomieszczenia zapachy olejków zamieniając je w pachnącą, kusząca swym niepowtarzalnym klimatem przestrzeń.

Istnieje ponad 50 gotowych kompozycji zapachowych przeznaczonych do tego urządzenia. Montaż dozowników z olejkami został opisany w instrukcji korzystania z urządzenia.
Urządzenie Aroma Tower AC100 znajduje zastosowanie w sklepach, punktach handlowo-usługowych, firmach, hotelach, fitness klubach, ośrodkach spa, salonach sprzedaży i wielu innych miejscach, w których dobry klimat oraz przyjemne wnętrze jest czynnikiem podlegającym ocenie klientów i mającym bezpośredni wpływ na wytworzenie pozytywnych relacji osobowych.

DANE TECHNICZNE
wys. 350 mm x śr. 100mm

ZASILANIE
230 V, sec. 24V, 12 W

MATERIAŁ
obudowa wykonana z aluminium, malowana proszkowo

WYPOSAŻENIE
- elektroniczny programator,
- pompa do dozowania olejku,
- zegar do regulacji czasu pracy urządzenia
- pokrętło do regulacji natężenia zapachu,
- pokrętło do regulacji nawiewu.

AKCESORIA
kompozycje zapachowe dostępne w pojemnikach 250 ml,
preparat do czyszczenia instalacji wewnętrznej w pojemniku 250ml

ZASTOSOWANIE
pomieszczenia do 100 m2
AKCESORIA

WKŁAD Z OLEJKIEM ZAPACHOWYM

Gotowe do zastosowania wkłądy zapachowe to kompozycje czystych olejków eterycznych, jak również tych będących synonimami olejków naturalnych. Kompozycje zapachowe pozyskiwane w laboratoriach urzekają bogactwem nut zapachowych. Już zapach pojedynczej kropli uwalnia całą gama aromatów. Istnieje ponad 50 gotowych kompozycji zapachowych dla aromatyzowania w procesie ciepłej dyfuzji.

DANE TECHNICZNE
butelka o pojemności 250ml

MATERIAŁ
aluminiumOLEJKI POSIADAJĄ CERTYFIKAT IFRA, KTÓRY POTWIERDZA ICH PRZYJAZNE ODDZIAŁYWANIE NA CZŁOWIEKA ORAZ ZWIERZĘTA. NALEŻY UNIKAĆ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU OLEJKU ZE SKÓRĄ ORAZ OCZAMI.


PREPARAT CZYSZCZĄCY „REINIGER”

Dla urządzeń Aroma Tower AC 100 przygotowany zostałpreparat czyszczący. Zaleca się czyszczenie urządzeń co 6 tygodni, najpóźniej jednak przy każdorazowej wymianie wkładów zapachowych.
Czyszczenie urządzenia trwa od 2 do 5min.

DANE TECHNICZNE
butelka o pojemności 250ml

MATERIAŁ
aluminium