Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Aroma Tower Classic AC 400

Aroma Tower AC400  to profesjonalne urządzenie do aromatyzowania pomieszczeń nawet do 400 m2. Jego prosta forma pasuje do każdego wystroju wnętrza. Wbudowany w korpus programator pozwala na dokładne zaplanowanie czasu pracy urządzenia, indywidualnie na każdy dzień tygodnia, intensywności uwalnianego zapachu, jak również mocy pracy wentylatora.

Aromatyzowanie odbywa się na zasadzie ciepłej dyfuzji. Olejki eteryczne umieszczone w specjalnym dozowniku wkraplane są za pomocą pompki do podgrzewanej czarki, a stamtąd uwalniane w postaci aromatów. Dla Aroma Tower AC400 opracowano ponad 50 gotowych kompozycji zapachowych. Montaż dozowników z olejkami został opisany w instrukcji korzystania z urządzenia.

 Aroma Tower AC400 to idealne rozwiązanie dla salonów sprzedażowych, restauracji, sal weselnych, klubów fitness, ośrodków spa, czy punktów obsługi klienta. Dzięki uwalnianym zapachom wnętrza zyskują indywidualny klimat. Aromaty podkreślają indywidualny charakter marki czy eksponowanego produktu. Wpływają również na pozytywną ocenę odwiedzanego miejsca przez klientów.

DANE TECHNICZNE
wys. 850 mm x śr. 150mm

ZASILANIE
230 V, sec. 24V, 30 W

MATERIAŁ
obudowa wykonana z aluminium, malowana proszkowo

WYPOSAŻENIE
- elektroniczny programator,
- pompa do dozowania olejku,
- zegar do regulacji czasu pracy urządzenia
- pokrętło do regulacji natężenia zapachu,
- pokrętło do regulacji nawiewu.

AKCESORIA
kompozycje zapachowe dostępne w pojemnikach 1000 ml,
preparat do czyszczenia instalacji wewnętrznej w pojemniku 1000ml

ZASTOSOWANIE
pomieszczenia do 400 m2

AKCESORIA

WKŁAD Z OLEJKIEM ZAPACHOWYM

Gotowe do zastosowania wkłądy zapachowe to kompozycje czystych olejków eterycznych, jak również tych będących synonimami olejków naturalnych. Kompozycje zapachowe pozyskiwane w laboratoriach urzekają bogactwem nut zapachowych. Już zapach pojedynczej kropli uwalnia całą gama aromatów. Istnieje ponad 50 gotowych kompozycji zapachowych dla aromatyzowania w procesie ciepłej dyfuzji.

DANE TECHNICZNE
butelka o pojemności 1000ml

MATERIAŁ
aluminiumOLEJKI POSIADAJĄ CERTYFIKAT IFRA, KTÓRY POTWIERDZA ICH PRZYJAZNE ODDZIAŁYWANIE NA CZŁOWIEKA ORAZ ZWIERZĘTA. NALEŻY UNIKAĆ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU OLEJKU ZE SKÓRĄ ORAZ OCZAMI.


PREPARAT CZYSZCZĄCY „REINIGER”

Dla urządzeń Aroma Tower AC 400 przygotowany zostałpreparat czyszczący. Zaleca się czyszczenie urządzeń co 6 tygodni, najpóźniej jednak przy każdorazowej wymianie wkładów zapachowych.
Czyszczenie urządzenia trwa od 2 do 5min.

DANE TECHNICZNE
butelka o pojemności 1000ml

MATERIAŁ
aluminium