Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Aroma Tower ET100

Urządzenie Aroma Tower ET100  to urządzenie, które może być wykorzystywane zarówno do neutralizacji zapachów  w połączeniu z preparatem Assador, jak również do aromatyzowania pomieszczeń o powierzchni nie większej niż 60 m2.

Można je wykorzystywać w wersji do postawienia, jak również zawieszać na ścianie.

Proces aromatyzowania odbywa się w przypadku tego urządzenia na zasadzie zimnej dyfuzji. Istnieje ponad 20 gotowych kompozycji zapachowych przeznaczonych do tego urządzenia. Zapachy dostarczone są w postaci gotowych mieszanek olejków w  specjalnych pojemnikach. Montaż pojemników został opisany w instrukcji korzystania z urządzenia.

Urządzenie Aroma Tower ET100 doskonale sprawdza się w przestrzeniach handlowo-usługowych. Może być użytkowane także w prywatnych domach i mieszkaniach.

Korzystanie z tego urządzenia jest nieskomplikowane, a uwalniane za jego pomocą zapachy olejków tworzą w pomieszczeniach przyjemny klimat i sprawiają, że osoby w nich przebywające pozostają w nich dłużej i chętniej.

DANE TECHNICZNE
wys. 340 mm x szer. 120 mm x gł. 120mm

ZASILANIE
230 V, sec. 12V, 5 W

MATERIAŁ
obudowa wykonana z aluminium anodowego i szczotkowanego, podstawa oraz nakładka z olejkowego drewna

WYPOSAŻENIE
wentylator

AKCESORIA
kompozycje zapachowe dostępne w pojemnikach 250 ml uchwyt do zawieszenia na ścianie

ZASTOSOWANIE
pomieszczenia do 60 m2
AKCESORIA

WKŁAD Z OLEJKIEM ZAPACHOWYM

Olejki zapachowe dostarczane w postaci gotowych wkłądów to kompozycje zapachowe pozyskiwane w laboratoriach z olejó naturalnych oraz bliskich naturalnym. Ich stężenia pozwala na wydobycie zapachu już z pojedynczej kropli.

DANE TECHNICZNE
butelka o pojemności 250ml

MATERIAŁ
aluminium

OLEJKI POSIADAJĄ CERTYFIKAT IFRA, KTÓRY POTWIERDZA ICH PRZYJAZNE ODDZIAŁYWANIE NA CZŁOWIEKA ORAZ ZWIERZĘTA. NALEŻY UNIKAĆ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU OLEJKU ZE SKÓRĄ ORAZ OCZAMI.