Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Display zapachowy LDD 1800

Nasz  wielofunkcyjny AROMADISPLAY  przeznaczony jest do wykorzystywania wewnątrz pomieszczeń.  Łączy on w sobie funkcję podświetlanego pylonu z wielkoformatową  grafiką jako obszarem komunikacji wizualnej z urządzeniem do aromatyzowania pomieszczeń. Dzięki takiemu połączeniu komunikacji wizualnej z czynnikiem zapachowym zwiększa się efektywność i skuteczność wiadomości wizualnej.

Podwójne działanie displaya opiera się na badaniach naukowych których wynika, że zapach odgrywa istotną rolę w podświadomym  skierowaniu uwagi konsumenta na przedstawiony komunikat wizualny.
Osobiste doświadczenia wskazują, że odwracamy głowę w kierunku, z którego pochodzi przyjemnie zaskakujący nas zapach.
Ten efekt zostaje wykorzystany  no skierowania uwagi konsumenta na treści wizualne przedstawione na grafice AROMADISPLAY’a.

DANE TECHNICZNE
wys. 1800 mm x szer. 600 mm x gł. 260 mm

ZASILANIE
230 V, sec. 24V, 130 W

Wymiary
1441 mm x 594 mm

WYPOSAŻENIE
- elektroniczny programator,
- pompa do dozowania olejku,
- zegar do regulacji czasu pracy urządzenia
- pokrętło do regulacji natężenia zapachu,
- pokrętło do regulacji nawiewu.

Oświetlenie
3 jarzeniówki o mocy 36 Watt każda

AKCESORIA
kompozycje zapachowe dostępne w pojemnikach 1000 ml,
preparat do czyszczenia instalacji wewnętrznej w pojemniku 1000ml

ZASTOSOWANIE
pomieszczenia do 300 m2AKCESORIA

WKŁAD Z OLEJKIEM ZAPACHOWYM

Gotowe do zastosowania wkłądy zapachowe to kompozycje czystych olejków eterycznych, jak również tych będących synonimami olejków naturalnych. Kompozycje zapachowe pozyskiwane w laboratoriach urzekają bogactwem nut zapachowych. Już zapach pojedynczej kropli uwalnia całą gama aromatów. Istnieje ponad 50 gotowych kompozycji zapachowych dla aromatyzowania w procesie ciepłej dyfuzji.

DANE TECHNICZNE
butelka o pojemności 1000ml

MATERIAŁ
aluminium

OLEJKI POSIADAJĄ CERTYFIKAT IFRA, KTÓRY POTWIERDZA ICH PRZYJAZNE ODDZIAŁYWANIE NA CZŁOWIEKA ORAZ ZWIERZĘTA. NALEŻY UNIKAĆ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU OLEJKU ZE SKÓRĄ ORAZ OCZAMI.PREPARAT CZYSZCZĄCY „REINIGER”

Dla urządzeń Aroma Display LDD 1800 przygotowany zostałpreparat czyszczący. Zaleca się czyszczenie urządzeń co 6 tygodni, najpóźniej jednak przy każdorazowej wymianie wkładów zapachowych.
Czyszczenie urządzenia trwa od 2 do 5min.

DANE TECHNICZNE
butelka o pojemności 1000ml

MATERIAŁ
aluminium