Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Domy i rezydencje

Czy zgodzicie się Państwo z twierdzeniem, że zapach jest dopełnieniem wystroju wnętrza?

Czy pięknie pachnący dom ma znaczenie dla samopoczucia jego domowników?

Czy klimat i atmosferę Państwa domu dopełnia zapach dobrany indywidualnie do potrzeb i upodobań?


"Charakter domu tworzą nie tylko ładne wnętrza, niebanalne meble czy designerskie dodatki. Jego wyjątkowy styl można również wykreować za pomocą zapachu czy strumienia światła.
Żyjemy w ciągłym pośpiechu, wykonując wiele czynności jednocześnie, podejmując szybkie decyzje i przeżywając silne emocje. Jesteśmy mobilni i dostępni o każdej porze dnia i nocy. A może warto przed odebraniem kolejnego telefonu, pomyśleć o sobie? zbudować intymną przestrzeń, w której będziemy tylko my, zapach, kolor i dźwięk... naszego oddechu.
Świat aromatów fascynował ludzi od najdawniejszych czasów. Olejki eteryczne czy mocno pachnące zioła stosowane były m.in. w celach leczniczych i kosmetycznych. Jak głosi legenda, cierpiąca na bezsenność Kleopatra, wypełniała poduszki płatkami róż, które umożliwiały jej spokojny wypoczynek. Substancji zapachowych używano również podczas obrzędów religijnych. Dzisiaj, zapachy wykorzystywane są w działaniach marketingowych, terapeutycznych, ale też do aromatyzowania domów, aby stworzyć w nich niepowtarzalny klimat.
- Zainteresowanie profesjonalną aromatyzacją prywatnych domów z roku na rok jest coraz większe. Zgłaszają się do nas osoby, które urzekł zapach stosowany w jakimś miejscu i chciałyby go odtworzyć u siebie. Mamy również klientów, chcących świadomie kreować atmosferę swoich wnętrz poprzez zapach funkcjonalny, np. relaksujący. (…) Zapach do domu dobierany jest indywidualnie, pod kątem jego właściwości i upodobań osób."

Tekst źródło: świat rezydencji.pl.  autor Wojciech Buszko    
 
 
Firma AROMA DISPLAY oferuje kompozycje zapachowe oraz profesjonalne urządzenia o zaawansowanej technologii zimnej i cieplej dyfuzji do aromatyzowania pomieszczeń niemieckiej firmy ASSADA Marketing International.

Stwórzcie Państwo  własną markę zapachową, niech Państwa dom będzie oazą nie tylko dla ciała i ducha, ale również dla zmysłów.