Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Kluby Fittness

Czy Państwa klub  oprócz  wysokiej klasy sprzętu  i przyjaznego personelu oferuje

klientom  klimat  relaksu i odprężenia?

Jakie wrażenia zmysłowe wynoszą z klubu Państwa goście?

Czy jest to zapach energetyzującej pomarańczy lub dodającej sil witalnych bergamotki... czy raczej odczucie dusznych, przesyconych potem wnętrz?


Klienci fitness klubów, siłowni czy gabinetów odnowy biologicznej pragną znaleźć w nich nie tylko odpowiednie warunki dla modelowania sylwetki czy wzmocnienia kondycji fizycznej.
Szukają tam odprężenia i relaksu. Pragną dostarczyć swemu ciału sił witalnych, a umysł  wprowadzić w stan wyciszenia, stąd ważne jest stworzenie odpowiedniego klimatu dla wypoczynku.
Oferowane przez nas kompozycje zapachowe oraz profesjonalne urządzenia o zaawansowanej technologii zimnej i cieplej dyfuzji do aromatyzowania pomieszczeń pomogą Państwu ubogacać swych gości w  doznania zapachowe zostające na długo w ich pamięci i pozwalające na budowanie w świadomości klienta obrazu klubu jako miejsca przyjaznego, o klimatycznej atmosferze, do którego po prostu trzeba wrócić.

Polecamy stosowanie urządzeń do aromatyzowania i neutralizacji zapachów w takich miejscach jak:

Recepcja – to tu nasi goście budują swe pierwsze wrażenie. Stworzenie  nim odpowiedniego klimatu zachęci gości do przebywania w tym miejscu dłużej i  nakłoni do skorzystania z szeregu atrakcji oferowanych przez klub.

Przebieralnie – czy ich zapach nie odstrasza? Może należy zneutralizować  panujący w nich tam zapach, by nie psuć klimatu miejsca?

Sale ćwiczeń – to miejsce gdzie  szczególnie trudno jest utrzymać przyjemny  zapach,  który dodatkowo wpływałby    relaksująco i odprężająco na przebywające w nich osoby.

Siłownia  – zastosowanie w nich aromatów wpłynie korzystnie na  doznania zapachowe gości, a te z kolei poprzez działanie na podświadomość dodadzą energii
ciału  oraz nowych sił witalnych.

Gabinety odnowy biologicznej / Gabinety masażu – to miejsca, które wymagają szczególnej oprawy zapachowej, harmonia, relaks, odprężenie niesie zapach morskiej bryzy, bergamotki, owoców cytrusowych...

Stwórzcie Państwo markę zapachową, która wyróżni Państwa klub i pozwoli kojarzyć go klientom jako miejsce szczególnych doznań zarówno dla ciała jak i ducha. 

Oto nasze propozycje kompozycji zapachowych:

Kompozycje do urządzeń
Aroma Tower AC100,
Aroma Tower  AC 400,
Display zapachowy  LDD1800
Kompozycje do urządzenia
Aroma Tower AT 100
Happy Day Happy Day
Sport Bouquet Sport Bouquet
Rain Spirit Lemon Fresh
Thai Chi Thai Chi
Antistress Magic seaside