Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Nadleśnictwa

Czy można przenieść kojący zapach lasu do budynków biurowych, salek szkoleniowych i konferencyjnych ?

Jak sprawić, by aromaty lasu działające na nasze zmysły, przynoszące ukojenie i relaks były dostępne nie tylko podczas leśnych wypraw?


Oferowane przez nas kompozycje zapachowe tworzone z naturalnych olejków oraz profesjonalne urządzenia o zaawansowanej technologii zimnej i cieplej dyfuzji do aromatyzowania pomieszczeń mogą wprowadzić klimat lasu do pomieszczeń biurowych, izb dydaktycznych, czy salek konferencyjnych.

Działanie olejków nie polega wyłącznie na wniesieniu ładnego zapachu do pomieszczeń.
Podobnie jak w aromaterapii także i tu  przygotowane kompozycje zapachowe mają działanie lecznicze, wzmagają koncentrację, dodają sił witalnych, a przede wszystkim działają na ludzkie zmysły, dzięki czemu w aromatyzowanych pomieszczeniach czujemy pozytywną energię do działania,  a miejsce, w którym przebywamy odbieramy jako przyjazne, o klimatycznej atmosferze, do którego po prostu trzeba wrócić.

Polecamy stosowanie urządzeń do aromatyzowania w takich miejscach jak:
 
Izby dydaktyczne – to tu nasi goście  zdobywają wiedze o lesie. Powinni móc poczuć jego zapach, gdyż zmysł węchu to jeden z najsilniejszych zmysłów działający na podświadomość człowieka.  Włączenie go w proces edukacyjny pozwala na lepsze przyswojenie wiedzy i budowanie pozytywnych skojarzeń.

Salki konferencyjne – chcemy, by klimat  tych miejsc dobrze wpływał na międzyludzkie relacje. Wykorzystajmy do tego aromaty, które pomagają w koncentracji, działają detoksyzująco, a przede wszystkich budują miłą, pachnącą atmosferę.

Pomieszczenia biurowe, gabinety – miejsce pracy wymaga szczególnej troski o warunki dla koncentracji i wzmożonego wysiłku umysłowego. Ważne jest także by było to miejsce, w którym po prostu dobrze się czujemy. Nasze aromaty sprawią, że przebywanie w biurze będzie dawać nam przyjemność.

Skorzystajcie Państwo z innowacyjnych rozwiązań marketingu zapachowego, które wyróżnią Państwa nadleśnictwo i pozwolą stworzyć wyjątkowy klimat  tego miejsca, zarówno dla osób tam pracujących, jak i dla odwiedzających nadleśnictwo gości.
 

Oto nasze propozycje kompozycji zapachowych:

Kompozycje do urządzeń
Aroma Tower AC100,
Aroma Tower  AC 400,
Display zapachowy  LDD1800
Kompozycje do urządzenia
Aroma Tower AT 100
Clear Mind (jałowiec cytryna) Tanne ( jodła)
Magic Wood (swierk, sosna , cedr) Wald (igły sosny, cedr)
Rain Spirit (ozon, jaśmin, drzewo cedrowe) Terracotta (majeranek, sosan, drzewo herbaciane)