Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Oferta

Oferujemy Państwu profesjonalne systemy oraz urządzenia wraz z bogatą gamą kompozycji zapachowych  do aromatyzowania pomieszczeń, jak również neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Posiadamy urządzenia rozpylające oraz systemy do dyfuzji zapachów w pomieszczeniach za pomocą urządzeń mobilnych podłączonych do sieci elektrycznej,  jak również systemy współpracujące z instalacją wentylacyjną oraz klimatyzacyjną obiektu.

Oferujemy urządzenia produkowane w Europie przez liderów w tej branży. Są to systemy funkcjonujące od wielu lat w obiektach na całym świecie, produkty sprawdzone, których jakość i bezpieczeństwo potwierdza znak CE. Kompozycje zapachowe do urządzeń są bezpieczne, posiadają stosowne certyfikaty i spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa potwierdzone przez IFRA.

Urządzenia dostępne w ofercie sprzedażowej oraz na wynajem.