Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Przychodznie i gabinety lekarskie

Czy Państwa gabinet oprócz  nowoczesnego sprzętu  i przyjaznego personelu oferuje

Pacjentom klimat odprężenia i zaufania?

Jakie wrażenia zmysłowe wynoszą Pacjenci podczas wizyty u Państwa?

Czy jest to odprężający zapach zielonej herbaty lub kojący aromat lawendy z pomarańczą... czy raczej odczucie dusznych, niekoniecznie przyjaźnie pachnących pomieszczeń?W usługach medycznych najważniejszy jest człowiek, nasz pacjent. Bardzo często wizyta w przychodni czy gabinecie lekarskim wiąże się u pacjenta z obawami, niepokojem bądź stresem. Możecie Państwo sprawić, aby czas jego oczekiwania na spotkanie z lekarzem upłynął w atmosferze spokoju i odprężenia.

Oferowane przez nas kompozycje zapachowe oraz profesjonalne urządzenia o zaawansowanej technologii zimnej i cieplej dyfuzji do aromatyzowania pomieszczeń pomogą Państwu ubogacać swych gości w  doznania zapachowe zostające na długo w ich pamięci i pozwalające na budowanie w świadomości pacjenta obrazu przychodni, gabinetu lekarskiego jako miejsca przyjaznego, o klimacie spokoju budującego zaufanie, do którego po prostu chce się  wrócić.

 Polecamy stosowanie urządzeń do aromatyzowania w takich miejscach jak:
 
Rejestracja - to tu nasi pacjenci budują swe pierwsze wrażenie. Stwórzmy obok przyjaznego i fachowego personelu odpowiedni klimat, tak aby nasi pacjenci poczuli się dobrze i komfortowo.

Poczekalnia - czy jej zapach nie odstrasza? Może należy zneutralizować  panujący w niej zapach, by nie psuć klimatu miejsca?

Gabinet Lekarski - to miejsce gdzie szczególnie ważna  jest atmosfera, która dodatkowo wpływałby odprężająco na przebywające w nim osoby.

Stwórzcie Państwo markę zapachową, która wyróżni Państwa przychodnię, gabinet i pozwoli kojarzyć go pacjentom jako miejsce fachowej opieki nad ich ciałem oraz klimatycznym miejscem odprężenia i spokoju dla ich ducha.


 


Oto nasze propozycje kompozycji zapachowych:

Kompozycje do urządzeń
Aroma Tower AC100,
Aroma Tower  AC 400,
Display zapachowy  LDD1800
Kompozycje do urządzenia
Aroma Tower AT 100
Antistress (pomarańcza, cytrus, lawenda) Green Tea  (zielona herbata)
Clear Mind  (jałowiec, cytryna) Happy Day (czerwona pomarańcza, cytryna, limonka)
Mental Balance  (cytryna, fiołek, konwalia, piżmo) Legno Vero (rumianek, bergamotka, bluszcz,lawenda)
Lemon Fresh (limonka, cytryna) Thai Chi (bergamotka, cytryna, pomarańcza)
Relax  (mandarynka, pomarańcza, konwalia, Jasmin, lawenda) Relax  (mandarynka, pomarańcza, konwalia, jaśmin, lawenda)
Herbes de Provence (zioła Prowansji) Natural Silence (jaśmin, róża, drzewo sandałowe)