Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Strefa Klienta

Witamy w strefie klienta. Znajdziecie tu Państwo szereg praktycznych informacji odnośnie doboru  urządzeń oraz kompozycji zapachowych do specyfiki miejsc ich funkcjonowania. Podpowiemy, które z kompozycji zapachowych cieszą się szczególną popularnością i dlaczego. Zamieszczamy najczęściej stawiane przez klientów pytania i odpowiedzi na nie.

Jeśli coś Państwa zaintryguje, bądź nie znajdziecie Państwo informacji, na której Wam zależy zapraszamy do kontaktu osobistego.

 • Wybór zapachu

  Zapachy mają równie duże znaczenie dla doświadczenia zmysłowego co oświetlenie, wystrój wnętrza czy muzyka. Ich dobór do sytuacji, miejsca, produktu czy marki to jeden z kluczowych elementów marketingu zapachowego.

 • Aroma TOP7

  W bogatej ofercie kompozycji zapachowych są takie, które cieszą się szczególną popularnością wśród naszych klientów. Ich wybór związany jest z porą roku, jej klimatem i towarzyszącym jej nastrojom.

 • Najczęściej stawiane pytania

 • Katalog AROMA DISPLAY