Wiadomości
 • MAJÓWKA 2015

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miło nam było zaprezentować  na  pikniku w dniach 16-17 maja w Lesznie aktualną ofertę zapachów i urządzen do aromatyzowania    pomieszczeń.            Jak zwykle nasze zapachy wodziły za nosy i urzekały cudownymi mieszankami woni.  Stoisko aromatyzowaliśmy  z wykorzystaniem urządzenia Display LDD  działającym na zasadzie dyfuzji olejku o nazwie THAI CHI, który składa się głównie ze świeżych nut trawy cytrynowej, grejfruta oraz energetycznej pomarańczy.  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszam do sklepu internetowego.

   

 • Zapach na piątkę.

  W naszej ofercie klasyczny i niezmiennie urzekający aromat CHANEL N5 dla Twojego domu. Chcesz wiedzieć dlaczego Coco Chanel wybrała ten zapach i kto obecnie jest twarzą marki?

 • Gala Ślubna w Lesznie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gala Ślubna w Lesznie w dniu 27.01.2013r.

Urządzenia i systemy

 • Aroma Tower AT 60

  Urządzenie Aroma Tower AT60  to eleganckie , niewielkich rozmiarów urządzenie służące do aromatyzowania niewielkich pomieszczeń do około 60 m2 . Można je wykorzystywać w wersji do postawienia, jak również zawieszać na ścianie.

 • Aroma Tower ET100

  Urządzenie Aroma Tower ET100  to urządzenie, które może być wykorzystywane zarówno do neutralizacji zapachów  w połączeniu z preparatem Assador, jak również do aromatyzowania pomieszczeń o powierzchni nie większej niż 60 m2.

 • Aroma Tower Classic AC 100

  Aroma Tower AC100  to niewielkich rozmiarów urządzenie o prostej klasycznej formie ściętego walca. Przeznaczone jest do aromatyzowania pomieszczeń do 100 m2.

 • Aroma Tower Classic AC 400

  Aroma Tower AC400  to profesjonalne urządzenie do aromatyzowania pomieszczeń nawet do 400 m2. Jego prosta forma pasuje do każdego wystroju wnętrza.

 • Display zapachowy LDD 1800

  Nasz  wielofunkcyjny AROMADISPLAY  przeznaczony jest do wykorzystywania wewnątrz pomieszczeń.  Łączy on w sobie funkcję podświetlanego pylonu z wielkoformatową  grafiką jako obszarem komunikacji wizualnej z urządzeniem do aromatyzowania pomieszczeń. Dzięki takiemu połączeniu komunikacji wizualnej z czynnikiem zapachowym zwiększa się efektywność i skuteczność wiadomości wizualnej.